شایگان موبایل

نظرات مشتریان

طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست. در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد. اگر طراح بخواهد دنبال متن های مرتبط بگردد تمرکزش از روی کار اصلی برداشته میشود و اینکار زمان بر خواهد بود. همچنین طراح به دنبال این است که پس از ارایه کار نظر دیگران را در مورد طراحی جویا شود و نمی‌خواهد افراد روی متن های موجود تمرکز کنند.

طراحان سایت هنگام طراحی قالب سایت معمولا با این موضوع رو برو هستند که محتوای اصلی صفحات آماده نیست. در نتیجه طرح کلی دید درستی به کار فرما نمیدهد. اگر طراح بخواهد دنبال متن های مرتبط بگردد تمرکزش از روی کار اصلی برداشته میشود و اینکار زمان بر خواهد بود. 

acs-ab-us-img-avatar

نام مشتری

لورم ایپسوم

شایگان موبایل

تیم ما

جان کوپر

کارشناس فروش

نام پرسنل

مدیر فروش

جان کوپر

کارشناس فروش

نام پرسنل

مدیر فروش
شایگان موبایل

درباره ما

سلام

ورود شما مشتری عزیز را به فروشگاه شایگان موبایل را خوش آمد میگوییم.

فروشگاه اینترنتی شایگان موبایل حدود پانزد سال است که در بازار فیزیکی تلفن همراه کشور فعال بوده و حدود دو سال است با آنلاین شدن کلیه خدمات و ارائه کالاها در فضای مجازی کشور تصمیم گرفته است ، ، خدمات آنلاین فروش و ارسال به سراسر ایران را در دستور کار خود قرار دهد و امیدواریم کیفیتو تجربه لذت بخشی از خرید را ارائه نماییم.

تمام تلاش ما جلب رضایت شماست .تمامی سفارشات داخل تهران همان روزارسال میشود اما سفارشات خارج شهرتهران در مدت 48 ساعت تا حداکثر 7 روز کاری ارسال میشود و در طی این مدت در صورت پییش آمدن هر گونه سوال یا مشکلی پاسخ گوی شما مشتریان عزیز هستیم تا خریدی با خیال آسوده و لذت بخش را تجربه کنید.