علم و تکنولوژی

watchOS 7.4

watchOS 7.4

اپل در حال حاضر iOS 14.5 را در کنار iPadOS 14.5 و watchOS 7.4 به آیفون عرضه می کند. این یک به روزرسانی بسیار قابل توجه است که بسیاری از ویژگی های جدید را به ارمغان می آورد اما در اینجا خلاصه ای از برخی از آنها را مشاهده می کنید.

 

 

اپل iOS 14.5 و watchOS 7.4 را عرضه می کند

ویژگی جدید اصلی این است که اگر ماسک زده اید اکنون می توانید قفل آیفون خود را با Apple Watch باز کنید. گزینه جدید “باز کردن قفل با اپل واچ” در تنظیمات تلفن اضافه شده است ، که باعث می شود در صورت استفاده از ماسک و همچنین اپل واچ ، آیفون شما قفل خودکار را باز کند و این ویژگی مستلزم آن است که به watchOS 7.4 نیز به روزرسانی شده باشید.

یکی دیگر از ویژگی های مهم دیگر ، شفافیت رهگیری برنامه است که به شما امکان می دهد کنترل کنید کدام برنامه ها مجاز به ردیابی فعالیت شما در برنامه ها و وب سایت های شرکت های دیگر برای تبلیغات یا به اشتراک گذاری با کارگزاران داده هستند. پس از نصب این به روزرسانی ، برنامه هایی که باید شما را ردیابی کنند باید قبل از انجام این کار صریحاً از شما اجازه بگیرند و با یک کلیک می توانید آنها را مجاز یا رد کنید.

iOS 14.5 همچنین پشتیبانی از AirTag را اضافه می کند. این شامل فعال کردن ویژگی های سخت افزاری است که به شما امکان می دهد دستگاه AirTag خود را ردیابی کنید و همچنین یک برنامه Find My به روز شده به شما کمک می کند تا آن را پیدا کنید.

سیری همچنین به روزرسانی با گزینه صدای بیشتر را دریافت کرده است. اکنون ۱۴ صدای مختلف از مناطق و جنسیت های مختلف وجود دارد. اکنون سیری همچنین می تواند تماس های ورودی و نام تماس گیرنده را اعلام کند و اگر از هدفون AirPods یا Beats سازگار استفاده می کنید می توانید به صورت هندزفری نیز پاسخ دهید. اکنون می توانید با استفاده از Siri با تماس اضطراری خود نیز تماس بگیرید.

اپل iOS 14.5 و watchOS 7.4 را عرضه می کند

iOS 14.5 همچنین یک کالیبراسیون مجدد باتری تلفن شما را انجام می دهد. این کار سلامت باتری را با دقت بیشتری نشان می دهد و تکمیل آن ممکن است چند هفته طول بکشد و این ویژگی فقط در آیفون های سری ۱۱ موجود است.

از دیگر پیشرفت های این بروزرسانی می توان به شکلک های جدید ، به اشتراک گذاری متن از طریق Apple Music ، برنامه جدید پادکست ها ، طراحی مجدد برنامه News ، بهبود اتصال ۵G ، پشتیبانی از کنترل کننده های Xbox Series X | S و PlayStation 5 و موارد دیگر اشاره کرد.

 

 

 

 

مشاوره و اطلاع از قمت ها :تماس باما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *