آموزشی, علم و تکنولوژی

iPad Pro 11 سال آینده با نمایشگر مینی LED عرضه می شود

 

iPad Pro 11 سال آینده با نمایشگر مینی LED عرضه می شود

iPad Pro 11 سال آینده با نمایشگر مینی LED عرضه می شود .به گفته تحلیلگر مشهور اپل مینگ، اپل قصد دارد نمایشگر mini LED فقط به رده بالای ۱۲.۹ اینچی ipad pro محدود نکند و در سال آینده نیز فناوری صفحه نمایش جدید را در صفحه کوچکتر ۱۱ اینچی ipi Pro نیز عرضه کند .

اپل همچنین در حال آماده شدن برای تغییر صفحه نمایش دیگری در لپ تاپ های خود با لمس Touch Bar در MacBook Pro به نفع ردیف عملکرد سنتی تر است. این ویژگی در پنج سال گذشته بخشی از لپ تاپ ها بود ، اما هرگز مورد توجه کاربران قرار نگرفت.

 

 

m1 ipad pro 1

در یادداشت سرمایه گذار اپل که امروز توسط MacRumors به ​​دست آمد ، کو گفت که در کنار MacBook Air جدید مجهز به نمایشگر مینی LED در سال آینده ، اپل  قصد دارد این فناوری صفحه نمایش را  iPad Pro 11 و iPad Pro 12.9 اینچی هم ارائه دهد. اپل برای اولین بار در آوریل گذشته یک صفحه نمایش mini LED را در رده بالای ۱۲.۹ اینچی ipad Pro به بازار عرضه کرد ، اما ۱۱ اینچ به روز شده ipd Pro از فناوری نمایش جدید برخوردار نبود.

علیرغم اینکه آیپد پروهای ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی به تازگی به روز شده اند ، ما ازقبل اطلاعاتی درباره آنچه اپل برای سال آینده برنامه ریزی کرده است می دانیم. بلومبرگ گزارش داده است که اپل در حال آزمایش برروی شیشه به جای  آلومینیوم است تا شیشه را جایگزین آلومینیوم در قاب پشتی کند تا بتواند شارژ بی سیم را برای ipad pro فراهم کند . علاوه بر این ، مارک گورمن گزارش داد که اپل در حال بررسی احتمال وجود آیپد‌هایی با نمایشگرهایی بزرگتر از ۱۲.۹ اینچ است ، اما انتظاری نمی توان داشت به زودی رونمایی و ارایه شوند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *