آموزشی, تلفن همراه

ال جی موقتا فروش دستگاه‌های اپل را در فروشگاه‌های خود تعلیق درآورد

ال جی موقتا فروش دستگاه‌های اپل را در فروشگاه‌های خود تعلیق درآورد

ال جی موقتا فروش دستگاه‌های اپل را در فروشگاه‌های خود تعلیق درآورد . برنامه های LG برای فروش آیفون در بهترین فروشگاه‌های خود پس از اعتراض عمومی از مشاغل کوچک و متوسط ​​متوقف شده است. دولت کره جنوبی سیاستی را در نظر گرفته است که هدف آن محافظت از خرده فروشان کوچکتر است و از این طریق غول هایی مانند سامسونگ و ال جی از فروش محصولات رقیب در فروشگاه های خودشان جلوگیری می کنند.

نگرانی این است که اگر این کار را انجام دهند ، این مکان های خرده فروشی بزرگتر مشتریان را از مکان های کوچکتر دور می کند و اینها به دلیل همه گیری در حال حاضر کاملاً آسیب پذیر هستند.

البته سامسونگ نیز طرفدار این طرح نبود زیرا می ترسید که دسترسی گسترده به گوشی های آیفون سهم بازار داخلی تلفن های ۵G آن را تهدید کند. ال جی بیش از ۴۰۰ فروشگاه برتر در سراسر کشور دارد.

LG نیز برخی از نگرانی های داخلی را دارد. فروش محصولات اپل نیروی انسانی و منابع کانال توزیع را از محصولات ال جی دور می‌کند. همچنین این تصور وجود دارد که فروش تلفن‌های هوشمند بر فروش لوازم خانگی تأثیر می گذارد ، بنابراین از دست دادن فروش تلفن می‌تواند به سایر مشاغل آسیب برساند و این مسئله ای است که LG و Samsung را نگران کند.

همچنین داستان هایی درباره اختلاف نظر بین اپل و ال جی وجود دارد که دلایل دیگری برای تأخیر در کار است. در حالی که ال جی می خواست محصولات  اپل را در بهترین فروشگاه‌های خود داشته باشد ، کوپرتینو تلاش می کرد این معامله فقط ۲۰۰ فروشگاه را تحت پوشش قرار دهد ، زیرا مکانهای دیگر شرایط آن را برآورده نمی کنند.

گفته می شود که ال جی آموزش کارمندان خود را که آماده فروش محصولات اپل (از جمله آیپد و ساعت اپل) بودند متوقف کرده .

 

مشاوره و اطلاع از قیمت‌ها :تماس باما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *