علم و تکنولوژی

آیپد های OLED اپل

آیپد های OLED اپل ونمایی خواهند شد و این در حالی است که آیپد پرو ۱۲.۹ بزرگ (۲۰۲۱) به یک نمایشگر مینی LED سوئیچ شده است ، مدل های کوچکتر ممکن است برای OLED استفاده شوند.

نشریه کره ای ETNews گزارش داد که اپل با iPad های عرضه شده در سال ۲۰۲۲ جهش خواهد کرد.

این اولین قرص های اپل هستند که از نوعی LCD استفاده نمی کنند (حتی فناوری mini-LED نیز مبتنی بر LCD است).

سامسونگ و ال جی تأمین کنندگان احتمالی پنل های OLED هستند. آنها در حال حاضر روی نمایشگرهای OLED برای آیفون ۱۳ کار می کنند (تقسیم سفارش ۶۵/۳۰ با BOE که ۵٪ سهم کمی از آن را به خود اختصاص می دهد). گزارش شده است که کیفیت تصویر ، وزن و طراحی موارد اصلی در تصمیم گیری برای دور شدن از LCD بوده است.

 اپل از سال ۲۰۲۲ برخی مدل های iPad را به OLED تغییر می دهد

با این حال ، در حالی که نمایشگرهای OLED به اندازه تلفن در تعداد زیادی تولید می شوند ، نمایشگرهای اندازه تبلت نادر هستند. برخی از تبلت های اندرویدی از آنها استفاده می کنند ، اما اپل سالانه حدود ۵۰ میلیون آیپد را جابجا می کند ، بنابراین شرکت ها مجبور به سرمایه گذاری برای گسترش ظرفیت کارخانه های خود هستند.

اپل در ابتدا با چند مدل کار خود را آغاز خواهد کرد و با گسترش ظرفیت ، مدل های دیگری را به آن اضافه می کند. این موارد یک شبه اتفاق نمی افتد – تجهیزات باید در سال جاری سفارش داده شوند ، به طوری که کارخانه ها می توانند در سال ۲۰۲۲ گسترش یافته و سپس آنها آماده تولید در سال ۲۰۲۳ باشند .

 

 

 

مشاوره و اطلاع از قیمت ها :تماس باما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *