علم و تکنولوژی

Huawei MatePad Pro 12.6

Huawei MatePad Pro 12.6  جدیدترین و ممتاز ترین تبلت Huawei برای مقابله با نمونه های iPad iPad Pro و Samsung Galaxy Tab S7  می باشد .

  • چند نکته قابل توجه در مورد MatePad Pro وجود دارد :
  1. این دستگاه به جای اندروید با سیستم عامل Harmony OS 2.0 هواوی اجرا می شود و دارای چیپست Kirin 9000E است.
  2. پشتیبانی از صفحه کلید M-Pencil و Smart Magnetic Huawei است و در اطراف یک صفحه نمایش ۱۲.۶ اینچی OLED زیبا ساخته شده است.

 

 

 

 

در جعبه Huawei MatePad Pro چه چیزی قرار دارد ؟

در جعبه ، MatePad Pro در کنار کابل USB ، شارژر ۴۰ واتی و دانگل USB تا ۳.۵ میلی متر قرار دارد.

 

 

 بررسی Huawei MatePad Pro

برای اولین بار ، Huawei به جای اندروید ، سیستم عامل Harmony OS 2.0 خود را از پیش روی رایانه لوحی بارگیری کرده است ، اما این تغییر آنچنان که به نظر می رسد چشمگیر نیست.

رابط اصلی بسیار مشابه آنچه در تبلت Android یا iOS پیدا خواهید کرد .

در چندین صفحه اصلی ، در پایین و در کنار آن برنامه هایی که اخیراً استفاده می شود ، برنامه دریافت می کنید. با کشیدن انگشت در سمت چپ و بالای صفحه اصلی اعلان ها و از بالا سمت راست یک منوی سریع با  یک نوار لغزنده روشنایی نماش می دهد.

می توانید همزمان از چهار برنامه روی صفحه (فقط برنامه های پشتیبانی شده) برای چند وظیفه ای تقسیم صفحه استفاده کنید.

Huawei MatePad Pro از Google Play Services پشتیبانی نمی کند ، اما در واقع می توانید برنامه های Android را از طریق Huawei AppGallery یا با بارگیری جانبی روی این تبلت نصب کنید. بارگیری APK و نصب آن برای برخی از برنامه ها مفید است.

 


سیستم عامل هارمونی در Huawei MatePad Pro

Huawei MatePad Pro با اضافه شدن Huawei M-Pencil و صفحه کلید هوشمند مغناطیسی ، که به طور معمول جداگانه فروخته می شود ، به دستگاهی عالی تبدیل می شود.

M-Pencil با قیمت ۹۹ یورو به فروش می رسد ، اما احتمالاً به همراه MatePad Pro ارائه می شود ، در حالی که صفحه کلید هوشمند مغناطیسی به تنهایی ۱۲۹.۹۹ یورو است.

M-Pencil و صفحه کلید هوشمند مغناطیسی هواوی

قبل از استفاده از M-Pencil ، باید با MatePad Pro جفت شود. به صورت مغناطیسی به کنار تخته متصل می شود و بسیار محکم نگه می دارد.

M-Pencil تا ۱۰ ساعت باتری دارد و در حالی که در کنار تبلت است یا از طریق شارژر مغناطیسی خود شارژ می شود. به طور شگفت انگیزی در دست قرار می گیرد و استفاده از آن به عنوان یک قلم برای یادداشت برداری لذت بخشی است.

برای کسانی که یادداشت برداری را با یک صفحه کلید اختصاصی ترجیح می دهند ، صفحه کلید مغناطیسی هوشمند یک ابزار عالی است. کلیدها احساس لمسی واکنشی ایجاد می کنند و بلافاصله عادتمی کنید که از میانبرهای صفحه کلید معمولی مانند Alt + Tab استفاده کنیدو با دکمه Apps + D (مشابه میانبر ویندوز) به صفحه اصلی برگردید.

 

 

 

 

 

 

مشاوره و اطلاعات بیشتر :تماس باما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *