تلفن همراه, علم و تکنولوژی

هوش مصنوعی در HONOR Magic3

هوش مصنوعی در HONOR Magic3

هوش مصنوعی در HONOR Magic3

هوش مصنوعی در HONOR Magic3 و  بدون شک ، هوش مصنوعی و ۵G قدرت تبدیل آنچه قبلاً در قلمرو داستان علمی تخیلی بود را به واقعیت تحقق می بخشند.

در حالی که هوش مصنوعی دستگاه ها را قادر می سازد تا بصیرت را درک کنند ، استدلال کنند و رفتار کنند. ۵G اتصال قدرتمند و قابل اعتماد لازم برای به حداکثر رساندن هوش AI را فراهم می کند.

جورج ژائو ، مدیرعامل شرکت HONOR Device CO ، با مسئولیت محدود ، طی یک سخنرانی مدیرعامل جهانی در کنار کریستیانو آمون ، رئیس و مدیر عامل Qualcomm Incorporate ، در مورد بحث ، توضیح می دهد: “استفاده از فناوری AI برای مدیریت دستگاه های هوشمند تقریباً مانند انسان است که سلول ها و اندام های ما را مدیریت می کند.” اتصال هوشمند “۵G اجازه داده است تعداد اتصالات به طور قابل توجهی افزایش یابد. ما گفته ایم که فناوری خشن است و تقریباً در همه موارد رونق دارد. با هوش مصنوعی و ۵G می توانیم منابع بیشتری را در دنیای فیزیکی و مجازی حتی با سرعت بیشتری مدیریت کنیم. ”

با هم ، جفت شدن ۵G و AI اطلاعات را به تریلیون چیز مرتبط متصل می کند و هیچ کجا پیشرفته تر از چین نیست.

سری HONOR Magic3 با استفاده از آخرین فناوری دوربین مجهز به هوش مصنوعی ، تراشه های Snapdragon 888 Plus را به کار گرفته است که با درک عمیق HONOR از ارتباطات و زیرساخت ها می توان آن را کاملاً بهینه و تحقق بخشید. آمون اعلام کرد HONOR در میان اولین سازنده های نصب شده است که تلفن های هوشمند Snapdragon 888+ را راه اندازی کرده است.

به اشتراک گذاری لحظات به یاد ماندنی زندگی فرد از طریق فیلم های کوتاه نیز توسط ۵G و AI بهبود می یابد. از طریق فیلترهای عکس و خدمات ویدئویی پیشرفته ، آزاد کردن خلاقیت فرد برای تولید و به اشتراک گذاری محتوای پویا آسان تر می شود.

جورج به عنوان اولین فروشنده و مارکی که هوش مصنوعی را روی تلفن های هوشمند راه اندازی کرد ، یادآوری کرد که این شرکت دوره هوش مصنوعی را با HONOR Magic در سال ۲۰۱۶ آغاز کرد. در آن زمان ، CNET توضیح داد که “این تلفن جدید Magic می داند شما چه کسانی هستید و چه می خواهید. ” به عنوان مثال ، در طول سفر به سینما ، تلفن هوشمند بصورت شهودی شماره رزرو شما را ارائه می دهد. زیرا آنها یادگیری ماشینی را شروع کردند که می دانند قدم بعدی شما چیست.

HONOR در حال راه اندازی HONOR Magic3 در ۱۲ آگوست در سراسر جهان است که از تراشه پلتفرم ۸۸۸ Plus 5G کوالکام پشتیبانی می کند.

جورج می گوید: “ما می توانیم پانصد سناریو را تشخیص دهیم.” “و من معتقدم که سری HONOR Magic3 بهترین محصولات Snapdragon 888+ هستند و من معتقدم که سری HONOR Magic3 بهترین محصولات Snapdragon 888+ هستند.”

ماه گذشته آنر و کوالکام همکاری دیگری را فاش کردندHonor 50 ، ۵۰ Pro و ۵۰ SE  اولین گوشی های دارای چیپست Snapdragon 778G.  می باشند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *