علم و تکنولوژی

HarmonyOS

 

 

 

 

HarmonyOS  چیست ؟ با نام تجاری جدید EMUI ، به زودی به مجموعه دستگاه های Huawei خواهد رسید. سیستم عامل جدید در جریان یک رویداد پخش زنده که توسط Huawei در تاریخ ۲ ژوئن ساعت ۲۰:۰۰ به وقت محلی برگزار می شود ، در آنجا معرفی می شود و در آنجا سیستم عامل جدید را رسما معرفی می کند.

این شرکت ویدیوی تیزرنگی را روی دسته Weibo خود قرار داد. این ویدئو اولین بار در صفحه بوت HarmonyOS ظاهر می شود که قبل از نشان دادن آرم “HarmonyOS” ، “Huawei” را نشان می دهد. یادداشتی که در انتهای تیزر منتشر شده می گوید ، در یک کنفرانس راه اندازی ، سیستم عامل Harmony و اولین محصول معرفی خواهد شد. انتظار می رود این محصول Huawei MatePad2 باشد که گفته می شود اولین دستگاهی است که HarmonyOS را از جعبه خارج می کند.

هوآوی قبلاً اعلام کرده بود که هدفش این است که تا پایان سال جاری ۳۰۰ میلیون دستگاه دارای سیستم عامل HarmonyOS باشد که یک سوم دستگاه های جدیدی است که با سیستم عامل جدید کارخانه ارائه می شوند.

در اوایل این ماه ، ما ویدیویی را مشاهده کردیم که در مقایسه با EMUI 11 مبتنی بر Android فعلی Huawei با HarmonyOS در کنار یکدیگر در دستگاه های مختلف مقایسه شده است. در نگاه اول ، HarmonyOS از لحاظ بصری شبیه EMUI 11 است و هنوز هم ممکن است مبتنی بر Android باشد.

دیروز هواوی ساعت ۳ از محصولات جدد خود رونمایی کرد  و تیزر تبلیغاتی دیگری تایید می کند که هواوی قصد دارد تبلت جدید MatePad Pro را معرفی کند.

تیزر M-Pencil را نشان می دهد که با MatePad Pro 2 جدید سازگار است. این اولین دستگاه Huawei خواهد بود که با HarmonyOS سفارشی این شرکت خارج از جعبه عرضه می شود. در هر صورت ، منتظر می مانیم تا به یک دستگاه نرم افزار جدید دست پیدا کنیم.

 

مشاوره و اطلاعات بیشتر :تماس باما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *