آموزشی, علم و تکنولوژی

راه اندازی هدفون Ear 1 TWS در ۲۷ جولای

راه اندازی هدفون Ear 1 TWS در ۲۷ جولای

راه اندازی هدفون Ear 1 TWS در ۲۷ جولای است ،کارل پی امروز رسماً اولین محصول خود را که دارای گوش های Ear 1 TWS است ، در ۲۷ جولای تحت شرکت فناوری تازه تاسیس خود ، Nothing اعلام کرد. قبل از اعلام این خبر ، مدیرعامل اولین هدفون های بی سیم واقعی را که قبلاً در اول ژوئن راه اندازی شده بودند ، تأیید کرد.

مدیر عامل شرکت کارل پی با انتشار توییتر تاریخ نهایی راه اندازی هدفون های Nothing Ear 1 TWS را در بازار اعلام کرد. با راه اندازی اولین هدفون های بی سیم واقعی خود که به دنبال این هستند که غول های فناوری مصرف کننده مانند اپل ، سامسونگ و وان پلاس به ترتیب AirPods ، Galaxy Buds و OnePlus Buds را دنبال کنند.

پیش از این هدفون های Nothing Ear 1 TWS در اول ژوئن اعلام شده بود اما اکنون رئیس شرکت ۲۷ جولای را به عنوان تاریخ نهایی رونمایی تأیید کرده است. در توییت وی آمده است: “یک ماه پیش ما اعلام کردیم که گوش (۱) در ماه ژوئن مشخص می شود. ما نزدیک خط پایان هستیم و چند مورد برای نهایی شدن باقی مانده است. به همین دلیل ،Nothing ear (1) اکنون کمی دیرتر در تابستان امسال ظاهر می شود. حمایت و صبر شما برای ما معنای دنیا را دارد. به زودی به روزرسانی های بیشتر! ”

برنامه ریزی شده برای شروع در ساعت ۲ PM BST و ۶:۳۰ PM IST شروع می شود. برای عرضه این محصول در بازار هند ، هیچ چیز مدیر عامل سامسونگ را مانو شارما منصوب نکرده است كه اخیراً از همکاری هیچ چیز با Flipkart خبر داده است. او در توییتر خود اعلام کرد که این انجمن می تواند هدفون های TWS خود را برای خرید در هند در دسترس قرار دهد. در توئیت وی آمده است: “برای راه اندازی آیندهnothing ear (1) ، ما از همکاری با Flipkart خوشحال خواهیم شد زیرا ما ورود هیچ چیز را در هند علامت گذاری نمی کنیم # ear1 #SoundOfChange # هیچ چیز # ساخت هیچ چیز”

 

 

Carl Pei’s Nothing برای راه اندازی هدفون Ear 1 TWS در ۲۷ جولای اطلاعات زیادی منتشر نکرده است  اما در مفهوم طراحی قبلی گوشی های TWS آینده آن که توسط این شرکت به اشتراک گذاشته شده است ، اشاره شده است که Ear 1 TWS ترکیبی از شفافیت ، شکل نمادین و عملکرد تصفیه شده خواهد بود. این نقطه آغازین است که هنرمندی ، اعتماد به نفس و مهارت را برای محصولات و خدمات ما برای سالهای آینده تعریف می کند.

در حالی که این تیزر فاکتور فرم دستگاه صوتی را نشان می دهد. لازم به ذکر است که هدفون های Noting در ارتباط با مهندسی نوجوان مستقر در استکهلم طراحی شده اند.

 

 

مشاوره و اطلاعت بشتر :تماس باما

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *