آموزشی, علم و تکنولوژی

Angry Birds 2 را به AppGallery می آید

Angry Birds 2 را به AppGallery می آید

Angry Birds 2 را به AppGallery می آید .Huawei با اعلام همکاری جدید با Rovio ، بار دیگر پایبندی خود را به توسعه یک اکوسیستم داخلی اثبات کرده است که می تواند برابر با راه حل های Google و Apple باشد. در نتیجه بازی محبوب Angry Birds 2 در حال حاضر در AppGallery در دسترس است ، در حالی که فیلم حق رای دادن را می توانید در Huawei Video پیدا کنید .

 

این شرکت چینی اعلام کرد که شما به زودی می توانید از Huawei Themes صفحه های ساعت برای پوشیدنی های Watch Fit و Watch 3 برای نمایش مارک Angry Birds 2 اختصاصی استفاده کنید.

در حالی که این بازی را می توان برای سرگرمی گاه به گاه ، برای پیشرفت با شکست دادن خوک های سبز انجام می شود ، بازیکنان تشویق می شوند که پول واقعی خرج کنند. به همین دلیل Huawei پیشنهادات تبلیغاتی  ۵۰٪ بازپرداخت در اولین معامله در بازی شما و ۲۰٪ در معاملات دیگر را ارائه می دهد.

 

Rovio همچنین در بیانیه مطبوعاتی خود فاش کرد که بازی ها در خط توسعه AppGallery بوده اند. ۵۰۰٪ بیشتر از یک سال قبل بازی وجود دارد و یک تب جداگانه برای بازی وجود دارد که به شما امکان می دهد سریع و آسان محتوای خاصی را پیدا کنید.

 

مشاوره و اطلاعات بیشتر :تماس باما

منبع :gsmarena

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *