تلفن همراه

مایکروسافت Windows 11 Insider Preview را منتشر می کند

مایکروسافت Windows 11 Insider Preview را منتشر می کند

مایکروسافت Windows 11 Insider Preview را منتشر می کند . اگر در برنامه Insiders Microsoft مایکروسافت ثبت نام کنید ، اکنون می توانید ویندوز ۱۱ را از طریق اولین Insider Preview آزمایش کنید.

پیش نمایش build 22000.51 بیشتر ویندوز ۱۱ را به ارمغان می آورد ، اما از Microsoft Teams Integration یا برنامه های اندرویدی جدید از طریق Store استفاده نمی کند ، این برنامه ها در زمان دیگری ارائه می شوند.

از جمله موارد جدید ، منوی تنظیمات اصلاح شده با یک نوار ناوبری مداوم در سمت چپ است (بنابراین سرانجام در انبوهی از منوها گم نمی شوید) ، File Explorer به روز شده ، ظاهر جدید ، شامل چهار موضوع جدید – Glow ، Captured Motion ، طلوع آفتاب و جریان ، همراه با صداهای جدید.

به ترتیب از طریق Win + N و Win + A به سرعت می توانید به مرکز اطلاع رسانی و تنظیمات سریع که دوباره طراحی شده دسترسی پیدا کنید.

 

 

Snap Groups و Snap Layouts جدید بخشی از Insider Preview هستند ، برای دیدن چیدمان های موجود بر روی دکمه حداکثر پنجره قرار بگیرید. Snap groups به شما امکان می دهد گروه هایی از پنجره ها را با هم جمع کنید و بعداً سریع به سمت آنها پرش کنید.

مایکروسافت همچنین برای اولین بار نگاهی به Microsoft Office دارد که برای ویندوز ۱۱ با گوشه های پنجره کوتاه طراحی شده است. همچنین یک آفیس ۶۴ بیتی جدید برای کاربران ARM برای آزمایش وجود دارد.

 

 

 

اگرچه تبدیل شدن به Windows Insider برای هر فردی به آسانی امکان پذیر است ، اما توصیه نمی شود که نرم افزار بتا را در رایانه اصلی خود نصب کنید زیرا مشکلات شناخته شده و اشکالات ناشناخته زیادی وجود دارد.

ویندوز ۱۱ دارای لیست مبهم و سخت قابل پیگیری از سخت افزارهای پشتیبانی شده است ، اما مایکروسافت برخی از آن را برای افرادی که قبل از ۲۴ ژوئن ثبت نام کرده اند ، انجام داده است.

 

منبع :gsmrena

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *