تلفن همراه, علم و تکنولوژی

فروش آیفون در بهترین فروشگاه های LG

فروش آیفون در بهترین فروشگاه های LG

فروش آیفون در بهترین فروشگاه های LG آغاز می شود،  طبق گفته Tster Tron در ۱۶ ژوئن ، ال جی الکترونیکس در حال مذاکره با اپل برای فروش آیفون ، آیپد و اپل واچ در بیش از ۴۰۰ فروشگاه برتر ال جی در سراسر کشور است.
فروشگاه ها می توانند با فروش محصولات اپل از فضا و فروشندگان پس از انصراف LG Electronics از تجارت تلفن های هوشمند استفاده کنند.

گزارش شده است که این دو شرکت در حال ایجاد بحث در مورد ایجاد گوشه های جداگانه اپل در مغازه هایی هستند که مستقیماً توسط کارمندان اپل اداره می شوند یا اینکه به کارمندان LG Best Shop اجازه می دهد محصولات اپل را پس از کسب حق فروش محصولات اپل توسط LG Electronics به فروش برسانند. دو طرف هنوز در مورد زمان آغاز مشارکت تصمیم نگرفته اند ، اما برخی از کارشناسان بازار پیش بینی می کنند مدتی پس از پایان ماه ژوئیه خواهد گذشت که LG Electronics به طور کامل از تجارت تلفن های هوشمند خارج خواهد شد.

با این حال ، گفته می شود که هر دو طرف در مورد فروش نوت بوک و میز کار اپل در فروشگاه های بهترین LG اختلاف نظر دارند. در حالی که اپل می خواهد لپ تاپ های MacBook خود را در بهترین فروشگاه ها در دسترس قرار دهد ، ال جی الکترونیكس به دلیل فروش لپ تاپ خود به نام Gram ، از درخواست اپل خودداری می كند. در نتیجه ، فروشگاه های بهترین فروشگاه ال جی کامپیوترهای رومیزی اپل مانند iMac و MacPro و همچنین لپ تاپ های آن را نمی فروشند. آنها خدمات تعمیر و نگهداری رایانه ها را نیز ارائه نمی دهند.

یک مقام ال جی الکترونیکس گفت: “هنوز چیزی قطعی نشده است.” “ما در حال بررسی همه احتمالات هستیم.”

 

مشاوره و اطلاعات بیشتر :تماس باما

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *