علم و تکنولوژی

سرویس اشتراک پادکست های اپل تا ژوئن به تأخیر افتاد

سرویس اشتراک پادکست های اپل تا ژوئن به تأخیر افتاد

اپل یک ایمیل رسمی به سازندگان پادکست ارسال کرده و به آنها اطلاع داده است که سرویس اشتراک پادکست هایی که اخیراً اعلام شده تا ژوئن به تأخیر می افتد. در ایمیل جدید تاریخ راه اندازی خاصی ذکر نشده است و پیش از این قرار بود این سرویس در ماه می راه اندازی شود.

سرویس اشتراک پادکست های اپل تا ژوئن به تأخیر افتاد

چندین مسئله اجرای تأخیر را مجبور کرد از جمله اینکه برخی از سازندگان پادکست از پورتال Podcasts Connect اپل قفل شده اند. برخی از نویسندگان در آغاز قسمت های جدید پادکست خود نیز تاخیرهایی را مشاهده کردند. اشتراک های پادکست اپل به کاربران از بیش از ۱۷۰ کشور اجازه می دهد مشترک شوند تا پادکست های دارای گوش دادن بدون تبلیغات ، محتوای اختصاصی و دسترسی زودهنگام به قسمت های جدید را انتخاب کنند.

 

 

بیانیه کامل ایمیل از طرف اپل:

ما در حال نوشتن اطلاعاتی برای ارائه به روزرسانی درمورد در دسترس بودن اشتراکها و کانالهای پادکست Apple هستیم. ما از پاسخ به اعلامیه ماه گذشته بسیار خوشحال شده ایم و دیدن صدها اشتراک و کانال جدید که هر روز از طرف سازندگان در سراسر جهان ارسال می شوند ، هیجان انگیز است.

برای اطمینان از اینکه ما بهترین تجربه را برای سازندگان و شنوندگان ارائه می دهیم ، اشتراک ها و کانالهای پادکست Apple اکنون در ماه ژوئن راه اندازی می شوند. ما از طریق این خبرنامه با به روزرسانی های بیشتر در مورد در دسترس بودن ، و بهترین روش ها برای کمک به شما در تهیه اشتراک ها و کانال های خود ، ارتباط برقرار خواهیم کرد.

طی چند هفته گذشته ، برخی از سازندگان تأخیر در دسترسی به محتوای خود و دسترسی به Apple Podcasts Connect را تجربه کرده اند. ما به این اختلالات رسیدگی کرده و سازندگان را که در هر مشکلی تجربه می کنند تشویق می کنیم با ما تماس بگیرند.

ما همچنین از شنوندگان شنیده ایم و بر اساس بازخورد آنها با iOS 14.6 که روز دوشنبه منتشر شد ، تنظیماتی انجام داده ایم. در هفته های آینده موارد اضافی را به کتابخانه معرفی خواهیم کرد.

از درک شما متشکرم منتظر دیدن اشتراک ها و کانال های جدید شما نیستیم و منتظریم به زودی آنها را برای شنوندگان در سراسر جهان راه اندازی کنیم.

 

ماوره و اطلاع از قیمت ها :تماس باما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *