آموزشی, تلفن همراه

دوربین فوق العاده گسترده با AF در آیفون ۱۳ پرو

دوربین فوق العاده گسترده با AF در آیفون ۱۳ پرو

 

اپل از سال ۲۰۱۹ آیفون هایی با دوربین های فوق العاده زاویه دار به بازار آورده است و تمرکز همه آنها بر روی تلفن های هوشمند بود. Ming-Chi Kuo تحلیلگر ادعا می کند که این سرانجام با سری آیفون ۱۳ پرو تغییر خواهد کرد ، که دارای یک تیرانداز فوق العاده دید با تمرکز خودکار است.

در واقع مدل های پیشرفته سری آیفون ۱۳ آتی مانند iphone 13 به Pro و iphone 13 به Pro Max ، در مقایسه با دوربین فوق العاده گسترده کانونی فعلی در مدل های آیفون ۱۲ ، از یک دوربین فوق عریض ارتقا یافته با فوکوس خودکار برخوردار خواهند بود و فوکوس خودکار بهتر است زیرا لنز قابل تنظیم است ، در نتیجه تصاویر واضح تر در تمام سناریوها ایجاد می شود. در فوکوس ثابت ، جسم باید در فاصله کامل باشد ، در غیر این صورت ، تلفن اغلب قادر به تولید یک عکس مطلوب نیست.

 

در مقایسه با لنزهای فوکوس ثابت فعلی در دوربین فوق عریض در صفحات iphone 12 ، تمرکز خودکار در iphone 13 به Pro و Pro Max به ارائه تصاویر واضح و واضح تر ، صرف نظر از فاصله موضوع خاص از لنز ، کمک خواهد کرد. کوو قبلاً اعلام کرده بود که در ‌iPhone 13‌ چندین بهبود دوربین دیگر از جمله بهبود عملکرد در نور کم وجود دارد اما سری آیفون ۱۳ پرو دارای دوربین فوق العاده گسترده با AF است .

Kuo با نگاه طولانی مدت تر ، امروز اطلاعات بیشتری را در مورد آیفون ۱۴ ، که برای سال ۲۰۲۲ تعیین شده است ، به اشتراک گذاشت. به گفته Kuo ، در حالی که تمرکز اتوماتیک بر روی دوربین فوق العاده گسترده ‌iPhone 13 به محدوده مدل های سطح بالای Pro محدود می شود ، اپل قصد دارد این محصول را گسترش دهد و  کسانی که از دوربین این گوشی استقبال نمی کنند باید تا سال ۲۰۲۲ صبر کنند تا هر چهار مدل دوربین فوق العاده به روز شده را دریافت کنند.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *