آموزشی, تلفن همراه, علم و تکنولوژی

اوپو از فناوری های جدید شارژ رونمایی کرد

اوپو از فناوری های جدید شارژ رونمایی کرد

اوپو از فناوری های جدید شارژ رونمایی کرد در واقع امروز اوپو فن آوری های جدید شارژ خود را اعلام کرد که هدف آن اطمینان از ایمنی باتری در هنگام شارژ سریع است.

اوپو ادعا می کند که با استفاده از سخت افزار و نرم افزار هوش مصنوعی ، باتری پس از ۱۵۰۰ چرخه فقط ۲۰٪ از ظرفیت خود را از دست خواهد داد که ۳۰۰٪ بیش از نیاز است.

شروع با سلول دو رشته ای داخلی ، که گروه بندی دو سلول در یک محفظه باتری است. یک لایه از پلیمر به دو سلول اجازه می دهد تا به طور مستقل از یکدیگر کار کنند.

یک تراشه تشخیص ایمنی باتری کاملاً قابل توضیح است. این امر به دنبال افت ولتاژ غیر عادی بوده و در صورت نیاز به بررسی یا تعویض باتری به شما هشدار می دهد.

شارژ هوشمند نوید می دهد تا بهترین جریان شارژو کمترین میزان گرما را به صورت پویا برای انواع مختلف ظرفیت باتری و آداپتورهای شارژ تنظیم کند.
صحبت از گرما است ، اوپو می گوید با استفاده از فیوز با امپدانس پایین توانسته تولید گرما را به نصف برساند.

و برای اولین بار ، اوپو نیترید گالیم را در مدار تلفن های خود (احتمالاً شارژرها) نیز پیاده سازی می کند. GaN مقاومت ولتاژ بهتری نسبت به سیلیکون ارائه می دهد و این باعث ایجاد شارژرهای کوچکتر می شود و در انتقال جریان کارآمدتر است ، به این معنی که انرژی کمتری برای گرم شدن از دست می دهد.
سرانجام ، اوپو ادعا می کند که با استفاده از این فناوری ها شارژ ۶۵ وات اکنون ۲۰ درصد سریعتر است و باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری را در ۳۰ دقیقه شارژ می کند.

اوپو در مورد محصولات آینده که از این فناوری ها استفاده می کنند صحبت نکرد ، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم.

 

 

مشاوره و اطلاعات بیشتر :تماس باما

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *