تلفن همراه

آیفون ۱۳ و رنگ هایش

آیفون ۱۳ و رنگ هایش با هم بررسی میکنیم .آیفون ها معمولاً در طیف وسیعی از رنگ ها عرضه می شوند ، به عنوان مثال آیفون ۱۲ در شش سایه مختلف در دسترس است و آیفون ۱۲ پرو و ​​آیفون ۱۲ پرو مکس به صورت چهار تایی ارائه می شوند – بنابراین در کل طیف ده گزینه وجود دارد.

ما انتظار داریم که این یک داستان مشابه با محدوده آیفون ۱۳ باشد و گرچه هنوز هیچ یک از رنگ ها تأیید نشده اند ، اما برخی از آنها شایعه شده است. جزئیات موارد زیر را مشاهده خواهید کرد ، همراه با مدل هایی که ممکن است در هر کدام ارائه شود سایه.

  • ما همچنین برخی از رنگ ها را به طور خاص شایعه نکرده ایم ، اما فکر می کنیم احتمالاً شاهد آن خواهیم بود. و هر زمان که مورد جدیدی در مورد رنگ های آیفون ۱۳ می شنویم ، مطمئناً این راهنما را به روز می کنیم ، بنابراین دوباره بررسی کنید به زودی.

سیاه مات

مشکی مات به نظر می رسد بیشترین رنگ شایعه شده در این زمینه باشد ، منابع مختلفی نشان می دهند که این رنگ در کار است. ما حتی یک حق ثبت اختراع اپل را نیز دیده ایم که روی سایه متمرکز شده است.

به نظر می‌رسد که رنگ مشکی مات تاکنون بیشترین رنگ مورد بحث بین رنگ‌های آیفون ۱۳ باشد، منابع مختلفی نشان می‌دهند که این رنگ یکی از رنگ‌هایی است که احتمالا انتظار دیدن آن را خواهیم داشت. ما حتی می‌دانیم که اپل روی یک رنگ سیاه مات کار می‌کند که مخصوص خودش است.

منابع نشان می دهند که این رنگ فقط در آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس ارائه می شود و ظاهراً در حال تغییر سایه گرافیت است که می توانید آیفون ۱۲ پرو و ​​پرو مکس را در آن وارد کنید. این به نوبه خود به معنای برنده شدن گرافیت است یک گزینه رنگی برای محدوده آیفون ۱۳ باشید.

سایه مشکی مات ظاهراً بیشتر از رنگ مشکی واقعی یک رنگ خاکستری بسیار تیره خواهد بود و ممکن است ظاهری فلزی داشته باشد.

 

 

صورتی گل رز

سایه ای که بعید به نظر می رسد در مورد آن شنیده ایم صورتی است. یک حساب توییتر برای یک فروشگاه تلفن به نامPengPhones در توییتر خود نوشت که این رنگ برای iPhone 13 Pro Max در دسترس خواهد بود ، اما ما قانع نشده ایم.

برای یک چیز ، منبع سابقه زیادی ندارد ، از طرف دیگر ، آنها آن را در کنار ارائه یک طرح مفهومی قدیمی تر از علی سید علی Instagrammer (بدون اعتبار و احتمالا به عنوان معامله واقعی تصویب می شود) به اشتراک گذاشتند ، و در نهایت اپل تمایل ندارد از این نوع رنگ ها برای مدل های Pro خود استفاده کند.

اگر رنگ صورتی گل رز وجود داشته باشد ، با توجه به این منبع ، آن در ماه دسامبر به زمین می نشیند ، که همچنین یک پرچم قرمز است زیرا آیفون ۱۳ در سپتامبر انتظار می رود ، اما شاید این سایه دیرتر ظاهر شود.

اگر چنین باشد و اگر واقعاً به آیفون ۱۳ پرو حداکثر برسد ، انتظار داریم که آیفون ۱۳ پرو نیز آن را بدست آورد. اما به احتمال زیاد برای آیفون ۱۳ یا آیفون ۱۳ مینی سایه ای خواهد بود ، و به احتمال زیاد بیش از آن ما اصلاً آن را نخواهیم دید.

نارنجی

همان منابع شایعه مشکی مات همچنین ادعا می کنند که اپل در حال کار بر روی یک آیفون ۱۳ پرو نارنجی (یا احتمالاً برنز) است. با این حال ، ظاهراً این احتمال وجود دارد که آن را فراتر از مرحله نمونه اولیه قرار دهد ، بنابراین ما روی دیدن آن حساب نمی کنیم .

رنگ بنفش

Peng Phones ادعای صورتی خود را با توییت دیگری دنبال کرد که می گوید آیفون ۱۳ پرو مکس در نوامبر به رنگ بنفش عرضه می شود.

این بار دیگر با تصویری بدون اعتبار از علی سید علی (در میان چندین تصویر مفهومی دیگر از SuperSaf) همراه بود ، و دوباره با توجه به عدم سابقه ، ما قانع نشده ایم – خصوصاً همانطور که حساب در توییت کمی زودتر ادعا کرده بود که این سایه در یک نقطه از سال ۲۰۲۲ فرود بیایید – اما شما هرگز نمی دانید.

سیاه ، سفید و فراتر از آن

رنگ های بالا تنها مواردی است که تاکنون شایعه شده است ، اما این احتمال وجود دارد که اپل نسخه های سیاه و سفید آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی را نیز منتشر کند ، با توجه به اینکه آیفون ۱۲ ، آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۱ با سایه های موجود در دسترس است.

به همین ترتیب ، مدل های Pro اپل همگی در سایه های طلایی و نقره ای عرضه شده اند ، بنابراین به احتمال زیاد این مدل ها برای آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس نیز ادامه خواهند داشت.

برخی از سایه های سبز ، آبی ، بنفش و قرمز نیز ممکن است در مدل های غیر Pro ارائه شود ، زیرا همه آنها برای آیفون ۱۲ موجود بودند و بیشتر برای آیفون ۱۱ موجود بودند.

 

 

آیفون ۱۳ و خواهران و برادرانش احتمالاً از محبوب ترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۲۱ خواهند بود ، اگرچه ممکن است با این نام به بازار عرضه نشوند ، همچنین آیفون ۱۲S نیز امکان پذیر است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات بیشتر:تماس باما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *